ПОРЯДОК ДОСТАВКИ

Замовлення можна забрати самостійно в Києві (за попередньою домовленістю) або отримати через "Нову Пошту".

Доставка "Новою Поштою" здійснюється як по передоплаті, так і з післяплатою (тобто з оплатою при отриманні). Час пересилання визначається перевізником і зазвичай становить 1-2 дні. Вартість пересилання залежить від вартості товару, дальності транспортування, наявності післяплати і визначається перевізником.

Самовивіз

Час доставки

Порядок пересилання товару післяплатою "Новою поштою":

1. Покупець повідомляє нам найменування і кількість потрібних йому алкотестерів, свої ПІБ, місто і номер відділення "Нової пошти" (або адресу), а також свій контактний телефон (мобільний);
2. Ми відправляємо посилку до вказаного міста на вказане відділення "Нової пошти" (або адресу) і повідомляємо покупця про номер товаро-транспортної накладної за яким можна буде отримати посилку і орієнтовну дату її прибуття;
3. Після прибуття (про що "Нова пошта" повідомляє покупця СМС-повідомленням) покупець йде до відділення "Нової пошти" і отримує посилку з оплатою заявленої вартості, а також транспортних послуг згідно з прейскурантом перевізника. Адреси відділень "Нової пошти" в яких можна отримати посилку наведені на сайті www.novaposhta.ua

Увага! Для отримання посилки покупець повинен буде повідомити співробітнику "Нової пошти" номер товаро-транспортної накладної, а також мати при собі документ що засвідчує особу (паспорт або водійські права). У випадку відправлення вантажу на юридичну особу, необхідно додатково мати при собі довіреність від фірми з мокрою печаткою на право отримання даної посилки.

Пересилання алкотестерів в міста України: Олександрія, Біла Церква, Білгород-Дністровський, Бердичів, Бердянськ, Бориспіль, Боярка, Бровари, Вінниця, Вишневе, Кам'янське, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ізмаїл, Ізюм, Чорноморськ, Каменець-Подільський, Канів, Каховка, Київ, Кілія, Кропивницький, Ковель, Горішні Плавні, Конотоп, Константинівка, Краматорськ, Червоноград, Кременчук, Кривий Ріг, Лисичанськ, Лубни, Луцьк, Львів, Маріуполь, Мелітополь, Миргород, Мукачево, Ніжин, Миколаїв, Нікополь, Одеса, Охтирка, Павлоград, Полтава, Прилуки, Рівне, Ромни, Сєверодонецк, Славутич, Слав'янськ, Сміла, Суми, Тернопіль, Умань, Ужгород, Фастів, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернігів, Чернівці, Шепетівка, Шостка, Шпола, Енергодар, Южноукраїнськ і багато інших.

Image description

Правила

Image description

Правила

При доставці вам будуть передані всі необхідні документи на покупку: товарний, касовий чеки, а також гарантійний талон.Прі оформленні покупки на організацію, вам будуть передані рахунок-фактура, а також накладна, в якій необхідно поставити печатку вашої організації.

Увага! Просимо вас пам'ятати, що всі технічні параметри і споживчі властивості товару, що купується, вам слід уточнювати у нашого менеджера до моменту покупки товару. В обов'язки працівників Служби доставки не входить здійснення консультацій і коментарів щодо споживчих властивостей товару. При необхідності інсталяції придбаного в нашому магазині товару вам необхідно повідомити про це нашого менеджера. В момент доставки замовленого вами товару перевіряйте комплектність доставленого товару, його працездатність, відповідність доставленого товару опису на нашому сайті, також перевірте товар на наявність механічних пошкоджень.

У випадку виникнення питань, побажань і претензій звертайтеся до нас за наступними координатами: